YouTube’da birçok şeyi bulabilirsiniz. Yemek videoları, canlı yayınlar, kısa filmler ve nasıl yaparsınız videoları.. Bu liste uzayıp gider ancak the Hacksmith adlı kanal çok ilginç videolar paylaşıyor. Genellikle filmlerde ve dizilerde gördüğümüz, kostüm ve ekipmanları yapan bu kanal birkaç gün önce Iron Man’ın lazerli eldivenini yaptı. Dayanaklı yüzeyleri kolayca kesebilen bu lazerli Iron Man eldiveni çok tehlikeli görünüyor.

Lazerli Iron Man eldiveni tehlikeli ama çok eğlenceli duruyor

Tamamen metalden yapılan bu eldiven, tasarımından iç dinamiklerine kadar teker teker baştan yapılıyor. Modelleme ile başlayan video metal veya başka materyallerden oluşan yüzeyleri kesmeyle devam ediyor.

Geçen haftalarda yayımlanan videonun ilk halinde Iron Man eldiveni lazerli değil. Fakat o videonun ardından ekip lazerli versiyonunu yapmaya karar vermiş. Aynı ekip aylar önce Star Wars’taki ışın kılıcının da benzer ve çalışan versiyonunu yapmıştı.

Söz konusu eldivenin oldukça eğlenceli durduğunu ama bir o kadar da tehlikeli olduğunu söylemek mümkün. Yine de videoda işin mekanik kısmı, termodinamik yasalarına göre nasıl olması gerektiği ve işin meraklılarını izlerken keyif alacağı detayları barındırıyor.

İşin sonunda lazerli bir eldiven çıkıyor olması ise bu videonun keyifli yanlarındın birisi. Bu şekilde düşünen milyonlarca kişi var ki video kısa süre içinde milyonlara ulaştı.

Kaynak:Shiftdelete

SORU SOR - CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz