BİZ KİMİZ?

HukukveEkonomi.com ailesi olarak 3 yıldan bu yana yayındayız. Yayın ilkelerimiz sadece ve sadece haber vermektir. Haberlerimizde taraflı bir dil kullanmamaya son derece özen gösteririz. Amacımız okuyucuyu belirli bir fikre yönlendirmek değil, doğru bir haber vererek okuyucunun kendi fikrini oluşturmasını sağlamaya yöneliktir.

Biz bir haber sitesiyiz. Evet… Ama onun ötesinde teorik bilgi ile güncel haberleri harmanlayan bir haber sitesi olmaya çalışıyoruz.

E-TİCARET’TEN S-TİCARET’E DEĞİŞEN TİCARET ANLAYIŞI

Hepimizin bildiği gibi ticari hayat, fiziki ticaretten e-ticaret dediğimiz sanal ticarete doğru gelişim göstermektedir. Dünya ticaret hacminde e-ticaret’in payı hızla artmaktadır. Son yıllarda ise e-ticaret’den s-ticaret’e doğru yeni bir ticaret anlayışı doğmuştur. Artık firmalar ürünlerini e-ticaret sitelerinin yanında doğrudan sosyal medya hesaplarında tanıtmakta ve pazarlamaktadırlar.

REKLAM VE SPONSORLUK ANLAYIŞI ARTIK DEĞİŞMELİDİR

Ticaretin, reklam ve tanıtımın sosyal medyaya kaydığı günümüzde firmalarla yapılan sponsorluk ve reklam anlaşması gereği firma tanıtımlarını haber sitelerinde yapmak tek başına yeterli değildir. Artık insanlar, haberleri haber sitesine girmeden direk olarak sosyal medya hesaplarından takip etmektedirler.

İŞTE SİZE FARKLI BİR SPONSORLUK TEKLİFİMİZ

Öncelikle sponsor olmak demek belli ticari kaygılardan uzak kalmayı gerektirir. Bunu dürüstçe ortaya koymak lazım. Fakat sponsor olanın ticari kaygılarını da bütün bütün gözardı edemeyiz. Sponsora ihtiyaç duyanın ve sponsor olanın menfaatlerini korumak uzun süreli bir sponsorluk anlaşması için daha sağlıklı olacaktır.

Bu sebeple bizim sponsor olmak isteyen firmalara teklifimiz şu şekildedir.

1- HukukveEkonomi.com sitesinde sadece sponsor olmak isteyen firmanın reklamı yer alacaktır.

2- HukukveEkonomi.com sitesinde sponsor olmak isteyen firmanın ürün, sektör ve kurumsal  haberleri sponsorluk anlaşması kapsamında okuyucu ile paylaşılacaktır.

3- e-ticaret ve s-ticaret bahsinde belirtildiği gibi artık reklam anlayışı da değişmelidir. Bu sebeple sponsor olmak isteyen şirketin reklamları hukukveekonomi.com’a ait farklı sosyal medya hesaplarında (facebook, twitter, linkedin gibi) paylaşılacaktır.

4- hukukveekonomi.com ailesinin sanal dünya’daki tecrübeleri sponsor olan şirket lehine kullanılacaktır. Bu anlamda Sponsor şirketin hem sosyal medya hesapları hem de internet reklamları (google adwords, facebook, instagram gibi) doğrudan hukukveekonomi.com tarafından yönetilecektir.

5- Şirkete ait web sayfasının güncel kalması sağlanacak ve seo çalışması yapılacaktır. Web sayfasının olmaması halinde web sayfası yapılacaktır.

6- Tüm bu hizmetlerin karşılığı gerçekten tahmin edemeyeceğiniz kadar makul bir ücrettir.

MEDYA SEKTÖRÜNÜN son zamanlarda oldukça irtifa kaybettiği günümüzde bize çok makul bir ücret karşılığı destek olabilirsiniz.

BİZCE BU TEKLİF YÜZ YÜZE GÖRÜŞMEYİ HAK EDİYOR. info@hukukveekonomi.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 × 5 =